Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy, Zajawki

Styczniowa „Kuchnia”.

Dodane przez Styczeń 13, 2010 – 19:48Brak komentarzy

Styczniowa KuchniaW styczniowej „Kuchni” znajdziecie artykuł „Drink w wielkim mieście”, a w nim 5 napojów „skomponowanych” dla bohaterek popularnego serialu, przez Patryka Le Narta (szefa Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów w Warszawie): „Cosmoplitan (zmodyfikowany)” – Cosmo z trawą cytrynową, „Ginger Manhattan” – Manhattan z syropem imbirowym ( Pan Le Nart proponuje aby go wstrząsnąć. Dla mnie natomiast pomysł wstrząsania tego „mieszanego” od stuleci klasyka jakoś nie pokrywa się z jego ideą – drinka o „gęstej”, jedwabistej konsystencji. Wybór pozostawiam Wam.), „Bloody Bull” – twist na klasycznym napoju Bull Shot, „ Strawberry – Balsamico Margarita” – truskawkowa Margarita z nutą octu balsamicznego, „Pineapple – Cardamon Flirtini” – ciekawa receptura na prosty do wykonania drink z szampanem. W numerze znajdziecie także interesujący artykuł o łączeniu potraw rybnych z winem, a także przepis na Mojito, które znalazło się na okładce tego numeru.

RC

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


7 × = sześćdziesiąt trzy