Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

BARSCHOOL.PL Semestr – Jesień 2015. Mamy komplet!

Dodane przez Listopad 11, 2015 – 09:48Brak komentarzy

bm BARSCHOOL.PL

BARSCHOOL.PL to koncept edukacyjny skierowany do kadry zarządzającej gastronomią, barmanów oraz pasjonatów barmaństwa. Jego celem jest popularyzacja praktycznej wiedzy związanej ze sztuką barmańską.

Szkolenia w ramach BARSCHOOL.PL to intensywne, dwudniowe warsztaty tematyczne kładące nacisk na praktykę – opanowanie wydzielonych zagadnień z szeroko rozumianej sztuki barmańskiej i wiedzy z zakresu zarządzania lokalem gastronomicznym o profilu barowym.

Organizatorem szkoleń w ramach BARSCHOOL. PL jest Rafał Ciesielski i kooperatywa BarMagazyn.pl.

Szkolenia będą prowadzone w kompaktowych grupach 15/20 osób. Uczestnictwo w szkoleniach jest odpłatne, ilość miejsc limitowana.

Zajęcia w semestrze ‘Jesień 2015’ będą odbywały się w poniedziałki i wtorki w godzinach 10.00-15.00 w cocktail barze Pixel, przy ul. Spichrzowej 22/1 w Gdańsku.

Poniżej plan zajęć semestru ‘Jesien 2015’ na platformie ISSUU:

WSZYSTKIE MIEJSCA NA SEMESTR ‚JESIEŃ 2015′ ZOSTAŁY SPRZEDANE. KOLEJNY SEMESTR – LUTY 2016.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


6 × siedem =