Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy, Zajawki

Startuje 5 edycja ABSOLUT SHAKE IT UP!

Dodane przez Październik 4, 2015 – 23:41Brak komentarzy

SIU5

ABSOLUT to szwedzka marka ikona, która świat koktajli ma wbudowany w swoje DNA. Od lat związana z najlepszymi na świecie koktajl barami, odkrywa wspólnie z barmanami z całego świata nowe smaki, koncepcje miksologiczne i przekracza kolejne granice wyobraźni jeżeli chodzi o tworzenie nowych drinków.

W projekcie nie mogło zabraknąć polskiego akcentu. Do tej pory w projekcie Shake it Up wzięło udział ponad 600 barmanów. To okazja do spotkania z najlepszymi ekspertami, uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych i sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.

Absolut Invite -  Wyjazd do Szwecji?

Piąta, można powiedzieć, że jubileuszowa edycja programu, to też czas na zmiany. Utrzymując swój najważniejszy cel i zamierzenie jakim jest edukacja środowiska barmańskiego, polska edycja konkursu będzie trampoliną do globalnej odsłony konkursu jakim jest ABSOLUT Invite. Zwycięzca polskiego etapu konkursu zmierzy się z najlepszymi barmanami z całego świata podczas finału, który odbędzie się w Szwecji, wiosną 2016.

Zmiany, zmiany, zmiany…

W tym roku ABSOLUT Shake it up będzie w swojej części konkursowej – zmaganiami duetów czy też innymi słowy zespołów barmańskich. To bardzo istotne elementy biorąc pod uwagę specyfikę pracy za barem – liczy się indywidualność, ale również umiejętność pracy w grupie. Poza tym, w duecie zawsze raźniej.

W tym roku konkurs odbywa się w jednej lokalizacji – Warszawie między 17-19.11.2015! Zgłoszenia przyjmujemy z całej Polski, natomiast 25 najlepszych zgłoszonych zespołów barmańskich przyjedzie do stolicy żeby powalczyć o trofeum.

O tym kto weźmie udział w finale, zdecyduje szacowne jury: zwycięzcy z poprzednich lat – Maciek Szymański, Kacper Parchotiuk,  Jacek Sosin oraz Maciek Starosolski – Ambasador marki ABSOLUT w Polsce.

Chcesz wziąć udział w ABSOLUT Shake it up?!

Nagraj film na temat swojej impresji klasycznego koktajlu jakim jest Sour, ABSOLUT sour. Maksymalnie 3 minutowy. Dla przypomnienia – nie liczy się zgłoszenie indywidualne – stawiamy w tym roku na duety.

Rekrutacja rozpoczyna się 1 października i trwa do 9 listopada. Zgłoś się korzystając ze strony www.absolutwodka.pl/shakeitup. Znajdziesz tam formularz, który umożliwi Ci dodanie filmu lub linku do niego.

Więcej aktualnych informacji, filmów, zdjęć czy wspomnień, znajdziecie tutaj: www.facebook.com/absolutshakeitup oraz na stronie www.absolutwodka.pl.

Informacja prasowa organizatora.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


× dwa = 16