Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » BM Fanzin, Newsy

BarMagazyn.pl fanzin #3/2015

Dodane przez Wrzesień 14, 2015 – 18:36Brak komentarzy

Okładka No3-2015

Najnowszy numer naszego fanzinu udostępniliśmy na platformie Issuu. #3 jest specjalny z minimum dwóch powodów. Pierwszy – wersja papierowa (mamy nadzieję, że od teraz będzie to standard). Po drugie (najważniejsze), jest hołdem dla osoby wyjątkowej dla polskiej sceny barowej, która odeszła rok temu – Arka Stefaniaka. W numerze znajdziecie ostatni tekst Arka, który napisał do fanzinu. Miał to być początek serii…

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego projektu na portalu crowdfundingowym polakpotrafi.pl. Bez Was wersja drukowana jak i wydanie internetowe nie byłyby możliwe do zrealizowania.

Bar Magazyn Team.

P.S. W odpowiedzi na ostatnie zapytania o dostępność wersji drukowanej – z dodruku zostało jeszcze kilka egzemplarzy – zainteresowanych nabyciem prosimy o kontakt mailowy na barmagazyn@gmail.com.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− jeden = 8