Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Nowy, wyjątkowy wermut Cinzano 1757 Rosso.

Dodane przez Sierpień 26, 2015 – 23:50Brak komentarzy

Etichetta_HR

Legendarny, włoski wermut Cinzano prezentuje swoją nową odsłonę. Produkowany tradycyjnymi metodami, według starej, włoskiej receptury Cinzano 1757 Rosso, został stworzony na cześć założycieli marki. Jest to kwintesencja klasycznego wermutu dla prawdziwych amatorów dobrego smaku. Nowy wariant wermutu Cinzano jest unikatowym produktem klasy premium. Stworzony został, aby uczcić pamięć dwóch założycieli marki Cinzano – Giovanni Giacomo i Carlo Stefano Cinzano, którzy w 1757 roku w Turynie założyli swoją firmę. Każda butelka nowego Cinzano 1757 Rosso, zawierająca ręcznie zestawiany trunek, dostępna jest wyłącznie w limitowanych seriach.

Wyjątkowa propozycja Cinzano bazuje na tradycyjnym włoskim przepisie, pielęgnowanym od ponad 250 lat. Smak wariantu 1757 Rosso jest intensywnie bogaty – początkowo gładki i lekko pikantny, na finiszu przeradza się w przyjemną goryczkę z charakterystycznym posmakiem piołunu. W zapachu wyczuwalne są zdecydowane aromaty suszonych owoców, w szczególności fig. Jest to zasługa białego wina, na którym bazuje wermut i najwyższej jakości mieszanki ziół, korzeni oraz owoców. Finalny produkt o charakterystycznej czerwono-brązowej brawie z odcieniami bursztynu, cechuje się 16% zawartością alkoholu.

Cinzano 1757 Rosso to zupełnie nowa, idealna propozycja dla wszystkich barmanów i miksologów. Stanowi wyśmienity dodatek do koktajli, w których uwalnia swój pełny potencjał. Intensywne, dobrze zbalansowane nuty smakowe i zapachowe, w towarzystwie kolejnego klasycznego trunku, Campari, wzbogacą najbardziej klasyczne koktajle jak Negroni czy Americano.

Opracowano na podstawie informacji prasowej dystrybutora.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


trzy × = 24