Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy, Zajawki

Koktajlowa Wio!sna nad Bałtykiem.

Dodane przez Kwiecień 7, 2014 – 01:11Brak komentarzy

Puk, puk…kto tam? To Wio!sna ! Czas powrotu bocianów z odległej Afryki, czas pierwszych świeżych składników, czas kiedy pozytywna energia zaczyna na nowo rozpierać po zimowym letargu. Najwyższy czas na tropiciela wiosny – Świeżego Bociana*, który uwarzy swoje odświeżające mikstury, a jak doda świeże ziele, to się gawiedź roześmieje.

Przybywajcie do Gdańska na Koktajlowe Przywitanie Wiosny i weźcie udział w miksologicznych obrzędach, które zapewnią Wam powodzenie i urodzaj przez cały rok. Zalejemy Was koktajlowymi doznaniami niczym tsunami Atlantydę, a to wszystko nad naszym pięknym morzem!

Podczas całej imprezy wiosennymi bitami uraczy Was Trojak.

Środa 09.04.2014; Flisak’76; Gdańsk, ul. Chlebnicka 9/10; Start: 19.00.

Widzimy się nad Bałtykiem!

*w tej roli pro-wiosenny duet prosto z Warszawskiej Sceny Barowej: Przemek Bocian i Mateusz „Świeżak” Szuchnik.

Koktajlowa Wio!sna nad Bałtykiem-web

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


9 × osiem =