Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Ballantine’s Christmas Reserve.

Dodane przez Listopad 27, 2013 – 20:03Brak komentarzy

BALLANTINE'S Christmas Reserve

Marka Ballantine’s przygotowała limitowaną edycję whisky – Ballantine’s Christmas Reserve. To specjalna kompozycja przygotowana przez Sandyego Hyslopa, mistrza kupażowania marki Ballantine’s.. Kierując się doświadczeniem, a także doskonale znając upodobania konsumentów Ballantine’s, Master Blender połączył i zamknął w butelce Christmas Reserve najlepsze nuty smakowe. Odnajdujemy w niej słodowe gatunki Miltonduff oraz Glenburgie. Starannie wyselekcjonowane malt i grain whisky stanowią idealny surowiec do stworzenia tego niepowtarzalnego trunku.

- Limitowana edycja Ballantine’s Christmas Reserve, to unikalna kompozycja smakowa zarezerwowana jedynie na ten specjalny okres roku. Jak zawsze postanowiliśmy w tym szczególnym czasie oczarować i zaskoczyć naszych konsumentów nową propozycją, która oparta jest na połączeniu naszej whisky z kojarzącymi się ze świętami aromatami i smakami. Niewątpliwie zaskoczeniem będzie sposób ich serwowania. Rekomendujemy, aby serwować je na gorąco. Zależy nam, aby nasze koktajlowe propozycje nie tylko pobudziły zmysły i być może wspomnienia, ale także otuliły ciepłem, gdy za oknem świat spowity jest mrozem – mówi Agata Dębska, Senior Brand Manager Ballantine’s w Pernod Ricard Polska.

Opracowano na podstawie informacji prasowej producenta.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


trzy × = 3