Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

MONIN CUP JUNIOR POLAND 2013

Dodane przez Listopad 11, 2013 – 11:42Brak komentarzy

MONIN CUP JUNIOR

MONIN CUP JUNIOR POLAND 2013 to konkurs dla młodych barmanów w wieku 15-20 lat, którzy będą rywalizować w tworzeniu najlepszych receptur koktajli  przygotowanych w oparciu o produkty MONIN.

Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji (przeprowadzonych indywidualnie w szkołach) oraz rozgrywki finałowej podczas gali w Warszawie.

Zgłoszenia wraz z autorskimi recepturami koktajlu bezalkoholowego, z użyciem produktów MONIN, przyjmowane są do 16 listopada 2013. Konkurs ma charakter zamknięty .

Do finału przechodzi 26 barmanów wybranych podczas wewnętrznych szkolnych  eliminacji, którzy zmierzą się ze sobą w dniu 06 grudnia  2013 roku podczas gali finałowej w Zespole Szkół  Gastronomiczno-Hotelarskich przy ul. Majdańskiej 30/36 w Warszawie.

Zawodnicy walczą o następujące nagrody:

I miejsce – uczestnik – trofeum +  profesjonalny blender + kurs  1 stopnia w szkole barmańskiej SPB oraz dla szkoly -  profesjonalny blender + kostkarka

II miejsce – uczestnik – trofeum + profesjonalny blender + kurs  1 stopnia w szkole barmańskiej SPB

III miejsce – trofeum  +  zestaw barmański

Nagroda Publiczności – dwutygodniowy kurs barmański organizowany przez MSBiS

Wszyscy zawodnicy biorący udział w finale otrzymają nagrody rzeczowe.

Wydarzenie to ma na celu promowanie marki MONIN, która jest obecnie uznawana  za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy Premium, likierów, sosów aromatycznych oraz puree owocowych. To zasługa ponad 100 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty – ponad 150 smaków sprzedawanych w 144 krajach na świecie.

Organizatorem konkursu jest wyłączny importer marki MONIN w Polsce- SCM Sp. z o.o.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz więcej informacji: www.facebook.com/MoninPolska

Opracowano na podstawie informacji prasowej organizatora.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− cztery = 0