Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy, Zajawki

Jak „wygrać życie”?

Dodane przez Październik 27, 2013 – 18:46Brak komentarzy

Recepturą „jak wygrać życie” podzielę się z Wami ot tak, frywolnie, bez przymusu. Kierują mną jedynie szczere intencje. Aby przepis był bardziej wiarygodny, powiem Wam, że ja już je wygrałem, ale spróbuję zrobić to ponownie.

Wpierw określmy motyw.  Życie można wygrywać, aby udowodnić coś sobie lub komuś.  Zdrowa rywalizacja  pobudza do działania lepiej niż podwójne espresso. Zostawmy jednak ambicję na boku i skupmy się na przyjemniejszych determinantach.  Kierować nami może również wizja egzotycznej podróży, na którą z wiadomych przyczyn nie możemy się wybrać w każde wakacje. Dajmy na to Portoryko. Przykład dobry jak każdy inny, ale co jeśli w ojczyźnie Pina Colady, poza Morzem Karaibskim, pięknymi, ciemnoskórymi kobietami, niesamowitymi krajobrazami, niczym z magazynu podróżniczego, możecie dostąpić gościnności na najwyższym poziomie. Teraz wyobraźcie sobie, że  każdego dnia  częstowani jesteście miejscowymi przysmakami i pojeni wybornymi trunkami, obcując przy tym z kolegami po fachu,  celebrytami  świata gastronomicznego, których zazwyczaj oglądamy na You Tube.

W tym przypadku nie jest konieczne odpalanie przeglądarki. Jest to namacalne doświadczenie, podczas którego  uczestniczyć możecie w serii warsztatów i szkoleń, przeprowadzanych przez  największe sławy światowego barmaństwa, zapoznane noc wcześniej przy kieliszku Daiquiri .

Taka przygoda  wzbogaca o umiejętności techniczne, prostuje mentalnie, poszerza wyobraźnię i czasem, chociaż rzadko :) pozwala na odpoczynek fizyczny.  Warto czerpać z tego doświadczenia pełnymi garściami, chociażby dlatego, że przy kolejnej okazji na „wygranie życia” mamy już motyw.

Życie to nie do końca gra przypadków, jak mawiał pewien Święty. Wejdźcie na stronę Bacardi Legacy i „wygrajcie życie” – www.bacardilegacy.com.

Czas zgłoszeń do Bacardi Legacy Coctail Competition został wydłużony do 31/10!

bacardilegacy

Jakub ’Skubańczyk’ Kozłowski

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


7 × = trzydzieści pięć