Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » BM Fanzin, Dzieje się!, Newsy

BarMagazyn.pl fanzin #2/2013

Dodane przez Wrzesień 11, 2013 – 00:19Brak komentarzy

Okładka BarMagazyn.pl 213

Lepiej późno niż wcale! W myśl naszej narodowej zasady nr…, oddajemy w Wasze ręce drugi numer naszego fanzinu, którego premierę przekładaliśmy kilkanaście razy, a proces powstania był niekończącą się kawalkadą obsunięć, zmian, poprawek, korekt, dosyłanych zdjęć, opisów, biografii etc.

W tym numerze Święty i Stefaniak z tekstami dającymi do myślenia, Jack z przymrużeniem oka i gościnnie Julian De Feral jako Wujek Dobra Rada. Poza tym wakacyjnie podróżujemy z Kubą i Andrzejem, wspomnienie BSW i Cocktail Express z garścią krajowych newsów. Tahona Society i wspomnienie finału Ligi.

Przed Wami kolejna porcja koktajlowej cooltury – BarMagazyn.pl #2/13.

Zapraszamy!

R.C.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


siedem + 8 =