Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

ShakeWithMe – 29 kwietnia, Biała Podlaska.

Dodane przez Kwiecień 21, 2013 – 12:09Brak komentarzy

Konkurs ShakeWithMe to już trzecia odsłona konkursu barmańskiego organizowanego raz w roku w Białej Podlaskiej. Tym razem tematem przewodnim będzie kuchnia molekularna, miksologia molekularna oraz modernistyczny styl barmański. Będzie to pierwszy ogólnopolski konkurs, w którym na tak szeroką skalę zostaną wykorzystane techniki molekularne. Miksologia molekularna to zaskakujące, zdrowe oraz nowoczesne podejście do świata gastronomi, które w dodatku jest bardzo widowiskowe! Drinki przygotowywane w temperaturze -196°C na ciekłym azocie, lub na suchym lodzie, którego temperatura sięga -78°C to tylko niektóre z zaskakujących technik molekularnych!

W tym roku konkurs ShakeWithMe zostanie zorganizowany 29 kwietnia w kinie Merkury przy ul. Brzeskiej 43 w Białej Podlaskiej, wspólnie przez: thefood.pl, Absolut Vodka, Miejski Ośrodek Kultury „EUREKA” oraz DWM.

Uczestnikami konkursu będą najlepsi barmani z całej Polski, którzy chcą podnosić swoje umiejętności, dobrze się bawić oraz poznawać najnowsze międzynarodowe trendy gastronomii. W Eliminacjach do finału weźmie udział 20 najlepszych barmanów, z których do dalszego etapu przejdzie pięciu, a to wszystko będzie rozgrywało się na oczach zgromadzonej publiczności, której liczebność szacowana jest na 350 – 400 osób. Emocje będą potęgowane przez opary ciekłego azotu, animacje, grafiki oraz oprawę wideo-dźwiękową, przygotowaną przez profesjonalną firmę.

Konkurs ShakeWithMe to nie tylko uczestnicy i sponsorzy, ale przede wszystkim goście którzy co roku licznie dopisują świetną frekwencją. To także bardzo ciekawe, interaktywne, dające możliwości rozwoju, wydarzenie, które nie ma żadnej konkurencji w całym wschodnim pasie przygranicznym! Przybyli goście to głównie ludzie młodzi (18-27), do których skierowana jest rozrywkowa część wydarzenia, osoby z branży gastronomicznej, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę oraz nawiązywać nowe kontrakty. Całe wydarzenie, to nie tylko konkurs barmański, ale również: goście specjalni, pokaz ‘flair’, muzyka na żywo, możliwość rozmowy z ambasadorami największych marek alkoholowych w Polsce i dyrektorami firm event’owych. Gościem honorowym będzie Prezydent Miasta Biała Podlaska, a całość będą rejestrowały media z całej polski. Po zakończeniu wydarzenia wszyscy będą mieli okazję spotkać się na oficjalnym after party.

Więcej informacji o ShakeWithMe znajdziecie na jego facebookowej stronie:

https://www.facebook.com/events/357962930975123/357962934308456/?notif_t=like

Opracowano na podstawie informacji prasowej organizatorów.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


× 2 = czternaście