Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » BM Fanzin, Dzieje się!, Newsy, Zajawki

BarMagazyn.pl fanzin #1/2013

Dodane przez Luty 15, 2013 – 00:44Komentarzy: 2

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer naszego magazynu, a raczej fanzinu (do profesjonalnego pisma nam jeszcze bardzo daleko), który oryginalnie miał być obszernym artykułem na naszego bloga, gdzie tak jak w zeszłym roku podejmujemy się (a właściwie Mr. Wojdyło) podsumowania barmańskiego anno Domini 2012. W tym roku postanowiliśmy owo podsumowanie uzupełnić o alternatywny punkt widzenia, a do całości dołożyliśmy kilka historii i receptur jednostek, które podzielają naszą pasję do barmańskiego fechtunku, a równie chętnie dzielą się nią z innymi. Wszystko to ubrane w okładkę stworzoną przez Marcina Surmę i złożone sprawnie w całość przez Wojtka Nastaja macie właśnie przed sobą…

… cytując klasyka – „Jedna miłość, wiele historii” …

Przyjemnej lektury!

R.C.

Komentarzy: 2 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


8 × siedem =