Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Jeszcze więcej…

Dodane przez Listopad 17, 2012 – 11:02Komentarzy: 3

Drogi Jacku, w odpowiedzi na Twój ostatni tekst na temat wódek smakowych – „Co za dużo, to niezdrowo?” i pytanie czy potrzebna nam kolejna, mam dla Ciebie kolejne dwie :), ostatnio wprowadzone na nasz krajowy rynek propozycje:

(…) Skład i smak Luksusowej pozostaje niezmienny od 1928 r. To marka, która pozostaje wierna polskiej tradycji produkcji wódki ze spirytusu ziemniaczanego. Jako jedna z nielicznych wódek na polskim rynku produkowana jest z najbardziej szlachetnego spirytusu, wytwarzanego z najwyższej jakości ziemniaków. Z kolei cynamon to od wieków przyprawa znana doskonale ze swoich właściwości. Nie tylko znakomicie rozgrzewa, ale dzięki korzennemu aromatowi pobudza zmysły przez co uznawany jest za afrodyzjak. Balans pomiędzy z pozoru wykluczającymi się nutami słodyczy i orzeźwienia sprawia, że Luksusowa Dziki Cynamon pozytywnie zaskoczy wielbicieli kolorowych alkoholi. (fragment inf. prasowej producenta)

(…) Nowy tropikalny wariant – Mango Splash – to propozycja dla tych, którzy poszukują wyjątkowych doznań rodem z najdalszych zakątków globu i nie boją się prawdziwe owocowej, orzeźwiające fali smaku i aromatu. Każda butelka, o pojemności 200ml lub 500ml zawiera bowiem esencję soczystego mango, które nada niezapomniany smak niejednemu wieczorowi… Mango – owoc bogów o niezwykłym smaku, zapachu i kolorze. Jego ojczyzną są Indie, gdzie tradycja uprawy sięga ponad 5 000 lat. Dlatego Wyborowa, zbierając swoje doświadczenia z całego świata prezentuje smaki z najdalszych jego zakątków, postanowiła stworzyć wyjątkowy mix najlepszej polskiej wódki i tego wyjątkowego owocu. (fragment inf. prasowej producenta)

I co Pan na sądzi na temat tej parki Mr. Wojdyło? Może podesłać Panu próbki?

RC.

Komentarzy: 3 »

  • Jacek Wojdyło pisze:

    Za moich „starych dobrych” czasów robiło się wódki czyste 40% a dzisiaj robi się smakowe „obcięte” o 10%. Widać, że za moich czasów wszystko smakowało lepiej :) Jak śpiewał Linda „…Nigdy papieros nie będzie taki smaczny, A wódka taka zimna i pożywna, Nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt…”

  • Rafal C. pisze:

    No proszę Jacko, jak nic melancholia… no cóż, ma się już swoje lata ;)

  • Ana pisze:

    Odrobina marketingowego bełkotu

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


osiem × = 64