Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

II edycja Shake It Up rozstrzygnieta!

Dodane przez Czerwiec 29, 2012 – 22:51Brak komentarzy

Właśnie zakończyła się druga edycja konkursu Shake It Up stworzonego specjalnie z myślą o miłośnikach miksologii. Arek Stefaniak, Szymon Cieśla, Kuba Dzierbicki i Kacper Parchotiuk zostali wyłonieni spośród 150 uczestników warsztatów z doświadczonymi specjalistami z branży barmańskiej. Teraz czeka ich nagroda główna, czyli wyjazd do Akademii Pro w Ahus. Dzięki temu doświadczeniu, nie tylko poznają źródło Absolut‘a, ale na pewno staną się jeszcze lepsi w sztuce miksu, by po powrocie dążyć do osiągnięcia mistrzostwa.

Shake It Up to konkurs połączony z programem edukacyjnym z kreatorami światowej sceny barmaństwa i nagrodą, która stawia na rozwój zawodowy. Już drugi rok z rzędu marka Absolut poszukiwała nowych talentów barmańskich. Zasady były proste, wystarczyło nakręcić krótki film z shakerami, muddlerami i strainerami w ruchu,  a potem cierpliwie czekać aż zadzwoni telefon. Spośród nadesłanych filmów z całej Polski zostało wyłonionych 150 najlepszych. Wyboru dokonali zwycięzcy poprzedniej edycji Shake It Up: Kacper Parchotiuk, Krzysztof Jędrysik, Kuba Słowicki i Maciek Szymański. Wybrańców czekała nie lada gratka, a mianowicie ekskluzywne warsztaty z Henrym Besantem i  Joe Stokoe. To właśnie pod ich okiem oraz Maćka Starosolskiego, ambasadora marki Absolut w Polsce, uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z tajnikami Miksologii Stosowanej.

- Konkurs był wyjątkowo emocjonujący w klimacie fair play oraz przyjaznej atmosferze. Starałem się inspirować i zagrzewać do walki wszystkich uczestników warsztatów. Po burzliwych obradach jury – udało się wyłonić zwycięzców: Arka z Warszawy, Szymona z Krakowa, Kubę z Katowic i po raz drugi z rzędu Kacpra z Poznania. Teraz czeka ich niezapomniana podróż do Akademii Pro Absolut – Maciej Strosolski.

Tekst powstał na podstawie materiału prasowego marki.

R.C.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


+ trzy = 12