Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Belvedere Unfiltered

Dodane przez Czerwiec 26, 2012 – 20:29Komentarzy: 3

I jeszcze w temacie zaległości…

Nowy wariant wódki niefiltrowanej jest produktem wyznaczającym nowe standardy. To pierwszy tego rodzaju alkohol w kategorii wódek na polskim rynku. Został wprowadzony w odpowiedzi na poszukiwanie ze strony konsumentów mniej przetworzonych produktów. W przypadku wódki, która z założenia jest produktem naturalnym nie jest jednak to takie oczywiste. Wszelkiego rodzaju procesy filtracji mają na celu eliminację niepożądanych aromatów i smaków, co jednocześnie negatywnie wpływa na smak samego alkoholu, upraszczając go. Na brak filtracji  mogą sobie pozwolić tylko marki produktów wytwarzanych z najlepszych surowców.”

Fragment  informacji prasowej marki pt. „Belvedere Unfiltered – whisky drinker’s vodka”.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii na temat tego produktu.

R.C.

Komentarzy: 3 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


sześć + 5 =