Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

VIII Międzynarodowy Konkurs Barmański Toorank.

Dodane przez Marzec 18, 2012 – 21:17Komentarzy: 1

Przed nami kolejna, ósma już odsłona Międzynarodowego Konkursu Barmańskiego Toorank. W tym roku konkurs ponownie rozgrywany będzie na zasadach klasycznych i kierowany jest do barmanów o wszystkich stopniach wtajemniczenia zawodowego.

W odróżnieniu do większości konkursów wydarzenie nie ogranicza się tylko do eliminacji i wielkiego finału. Przed eliminacjami przeprowadzony zostanie cykl warsztatów poświęconych produktom z portfolio firmy Toorank. Pierwsze warsztaty odbyły się w dniu 13 marca, w Hotelu  „BUKOVINA” w Bukowinie Tatrzańskiej. Kolejne odbędą się o godzinie 17:00 w siedzibach MSBiS w następujących dniach: 16 kwiecień MSBiS Kraków,17 kwiecień MSBiS Poznań oraz 18 kwiecień MSBiS Warszawa.

Eliminacje odbędą się 20 marca w Zakopanem, w Klubie „DWORZEC TATRZAŃSKI” od godziny 18:00, w siedzibach Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów w dniach 23 kwietnia w Krakowie, 24 kwietnia w Poznaniu i 25 kwietnia w Warszawie od godziny 15.00. Podczas eliminacji zawodnicy występować będą indywidualnie przed komisją techniczną i degustacyjną. Po 5 najlepszych zawodników z każdych eliminacji wystąpi w wielkim finale. Finał odbędzie się 09.05.2012 w Warszawie w Hotelu „BELVEDER”. Nagroda dla zwycięzcy konkursu to 1000.00 euro. Szczegółowy regulamin konkursu opublikowany jest na stronie www.Toorank.com.pl.

Współorganizatorem konkursu jest Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów.  Patronat medialny objęli: Alkoteka.pl, BarSymposium, Open-Bar.pl i BarMagazyn.pl.

Opracowano na podstawie informacji prasowej organizatora.

Komentarzy: 1 »

  • Hagen pisze:

    Dzieje się ostatnio… i dobrze!! Bols,Havana Club, Toorank i niedługo kolejna edycja Absoluta… A już myślałem, że nie żąglując butelkami nie mam na co liczyć… :]

    ps. no i liga niezwykłych oczywiście… zapomniałem… wie ktoś może kiedy są planowane kolejne edycje?

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


osiem + = 14