Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

London Cocktail Week 2011

Dodane przez Październik 9, 2011 – 22:32Brak komentarzy

Niestety w tym roku po raz kolejny ominęło nas BCB (jakoś nie po drodze nam do Berlina, może w przyszłym roku? … trzeba też kiedyś popracować! :))  Impreza, której w żaden sposób  nie uda nam się jednak ominąć , częściowo w związku z tym że 2/3 naszego składu rezyduje na Wyspach, to London Cocktail Week. Tegoroczna, druga już edycja wydłużona z  7 do 10 dni, już trwa. Rozpoczęła się w piątek (7-ego), a zakończy się 16-ego października. Czym w tym roku uraczy nas LCW? No więc, multum masterclassów, degustacje i mnóstwo imprez towarzyszących, w tym przyznanie nagród branżowych CLASS Awards. Londyńskie bary (ok. 100 lokali bierze udział w „Cocktail Tours” tej edycji, m.in. The London Cocktail Club, Purl, Nightjar  czy nasz ulubiony Lutyens) przez czas trwania imprezy będą funkcjonować na pełnych obrotach, aby przyjąć w swoich progach uczestników, dla których specjalnie na tą okazję drastycznie obniżono ceny koktajli, a także  zorganizowano bezpłatny transport między barami (!!!) oldskulowymi czerwonymi Routemasterami.  W tym roku po raz pierwszy w ramach LCW odbędzie się również The Whisky Show at Vinopolis, gdzie będzie można skosztować najlepszych na świecie gatunków tego zacnego trunku. Wielbiciele rumu z pewnością nie zawiodą się, odwiedzając  kończący ten 10 dniowy event - The UK Rumfest 2011, który odbędzie się w halach Olimpia 2 na londyńskim Kensington. Od Antigui po Barbados, od Mauritiusu po Wenezuelę, wszystko co możecie sobie zamarzyć ( jeżeli chodzi o rum oczywiście).

Więcej informacji na stronie London Cocktail Week 2011.

RC.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


3 × cztery =