Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Zoom

Szalony Niedźwiedź z Beaconsfield

Dodane przez Sierpień 28, 2011 – 21:29Brak komentarzy

Jest tylko jedno takie miejsce w angielskim hrabstwie Buckinghamshire, gdzie można przenieść się w inny wymiar. Mowa o CrazyBear, ekstrawaganckim hotelu mieszczącym się w najstarszym budynku w Beaconsfield, XV-wiecznym zajeździe.

Każdy z jego 10 pokoi  zapiera dech w piersiach! Wszystkie zaprojektowane w innym stylu przez samych właścicieli całego przedsięwzięcia – Mardi i Jasona Hunt. Żyrandole i meble udekorowane kryształami Svarovskiego, lustrzane sufity, ściany i podłogi obite skórami.

Nie można też zapomnieć o basenie i jacuzzi wśród palm, gdzie można zrelaksować się popijając koktajle lub zjeść obiad w angielskim stylu. Jednak sercem całego budynku jest bar, gdzie oferuje się szeroką listę win, a także, a może przede wszystkim, dużą gamę kreacji koktajlowych, powstających w dużym stopniu w wyniku molekularnych eksperymentów bar managera i jego teamu.

Anthony Peart, bar manager CreazyBear, Najlepszy Miksolog 2011 wg ekskluzywnej marki Legend of Kremlin i wiodąca postać na brytyjskiej scenie barowej, może pochwalić się unikatowa kolekcją alkoholi. Jego przygoda za barem, zainspirowana kiedyś pokazem flair, trwa już ponad 10 lat. Jak mawia „ … you never stop learning! Whether you learn from chefs, bartenders, managers, owners, customers or maybe even from a barback.”

Szeroka lista koktajli zaprojektowana przez Anthony’ego daje gościom CreazyBear duże pole wyboru. Spośród ponad 60, do najbardziej intrygujących  należy „Chased through smoky fields” (Ścigany przez zadymione pola), w którym znajduje się  wódka infuzowana bekonem, syrop klonowy i dym o aromacie klonowym, podawane w kieliszku do brandy, co pozwala na cyrkulację dymu w szklance. Na koniec, upewniając się że dym nie ulotni się przed podaniem, kieliszek przykrywany jest lizakiem o smaku klonowym!

Na Zdrowie ^^

Arcadius

dla BarMagazyn.pl

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


7 + osiem =