Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

II edycja Bar Symposium

Dodane przez Sierpień 25, 2011 – 20:38Komentarzy: 5

Druga edycja Bar Symposium już tuż tuż. 12 i 13 września Warszawa ponownie gościć będzie pasjonatów sztuki barmańskiej z całej Polski i Europy.  W tym roku, ze względów organizacyjnych, BSW zostało przeniesione do teatru i klubu Capitol mieszczącego się w Warszawie przy ul. Marszałkowiej 115. Wierzymy, że tegoroczna lokalizacja spełni oczekiwania uczestników. Na głównej scenie teatru, która pomieści 350 osób odbędą się wykłady i prelekcje naszych prelegentów, natomiast powierzchnia klubu Capitol zmieni się w strefę dla wystawców, gdzie znajdować się będzie druga scena Bar Symposium.

Zapraszamy na stronę internetową Barsymposium.pl i fanpage na Facebook’u – www.facebook.com/barsymposium, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o BSW.

Program sceny głównej:

Poniedziałek 12 września 2011

12:30 – 13:15 – Leszek Wiwała –  Metody zabezpieczenia napojów spirytusowych – jak rozpoznać fałszywy alkohol.

13:45 – 14:30 – Joerg Meyer –  A challenge every night: make Guests feel welcome in my Bar.

15:00 – 15:45 – Rafał Ciesielski, Paweł Zaręba i Jacek Wojdyło (BarMagazyn.pl – serdecznie zapraszamy! – przyp. red.) – Wzloty i upadki Martini. Od Martineza do Fitty-Fitty.

16:15 – 17:00 – Zoltan Nagy –  The rise of the Boutiq’Bar – The first straw that broke the Hungarian bar industry’s back.

Wtorek 13 września 2011

12:30 – 13:15 – Radek Wieczorek – Lód – dusza koktajlu.

13:45 – 14:30 – Alex Kratena  – Exceeding Expectations: The Essence of Luxury

15:00 – 15:45 – Marian Beke -  Twisted classics or from past to present

16:15 – 17:00 – Andrzej Borcz – Determinanty sukcesu lokalu gastronomicznego – jak budować lojalność gości i zwiększać obroty?

17:30 – 18:15 – Panel dyskusyjny – Co to znaczy być właścicielem/operatorem lokalu w Polsce? Neale Jackson (Paparazzi), David Weidemann (Barrel), Andrzej Borcz (Baroque) rozmawiają z Tomkiem Roehr z Alkoteka.pl.

Dla uczestników zeszłorocznej edycji cena biletów na tegoroczne BSW wynosi 60 PLN. Dla osób, które po raz pierwszy wezmą udział w BSW ceny karnetu wynoszą w przedsprzedaży 80 PLN a w dniu imprezy 100 PLN.

Do zobaczenia w Warszawie!

Impreza wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Profesjonalne barmaństwo to sztuka. Nie przegap Bar Symposium.

Warszawa, 12-13 września 2011.

Teatr i Club Capitol

ul. Marszałkowska 115, Warszawa.

Partnerami medialnymi Bar Symposium są: Rynki Alkoholowe, Food Service, Lounge Magazyn, Poradnik Restauratora, Open-bar.pl, Barmagazyn.pl, Newsgastro.pl, Papaja.pl, Rynekhoreca.pl, Swiatbarmanow.pl

Materiał prasowy organizatora.

Komentarzy: 5 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


siedem × 2 =