Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Stock debiutuje w kategorii „whiskey”.

Dodane przez Sierpień 10, 2011 – 21:29Brak komentarzy

W sierpniu Stock Polska do portfela swoich produktów wprowadza dwie nowości  - whiskey Blue Barrel i Gold Barrel pochodzące z rejonu Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Nazwy tych debiutujących na polskim rynku produktów nawiązują do tradycji wyróżniania najlepszych beczek przez amerykańskich gorzelników i malowania ich wieka – najlepsza jakość oznaczana była właśnie kolorem niebieskim oraz złotym.

„Blue Barrel to amerykańska whiskey pochodząca z Bardstown w stanie Kentucky – miasta uważanego za światową stolicę tego trunku. Produkowana z dojrzałych ziaren kukurydzy, które poddawane są procesowi fermentacji i destylacji po czym trzy lata dojrzewa w nowych, świeżo zwęglonych dębowych beczkach. Nabiera w nich głębokiej barwy i delikatnego dębowego aromatu, który przeplata się z nutami karmelu i wanilii. Dostępne pojemności: 500 ml, 700 ml. Moc: 40%”

„Gold Barrel jest wyjątkową kompozycją stworzoną na bazie oryginalnego amerykańskiego bourbona z dodatkiem naturalnych aromatów, doskonale podkreślających jego smak i amerykańskie pochodzenie. Whiskey jest słodkawa o dość ostrym aromacie, który osiąga dzięki wyraźnie wyczuwalnej nucie pieprzowej. Dostępne pojemności: 500 ml, 700 ml. Moc: 40%.”

Opracowano na podstawie informacji prasowej Stock Polska.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


7 − = jeden