Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Rusza konkurs dla barmanów w ramach PROJEKTU POKOLENIE – SHAKE IT UP!

Dodane przez Maj 5, 2011 – 22:38Komentarzy: 7

Tworzysz wyjątkowe koktajle i uwielbiasz eksperymentować? Marzysz, aby zabłysnąć na barmańskiej scenie? Pragniesz podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami? Konkurs SHAKE IT UP został stworzony specjalnie z myślą o Tobie! Marka ABSOLUT poszukuje nowych talentów barmańskich. Wszyscy pasjonaci miksologii mają szanse na udział w warsztatach oraz na walkę o nagrodę główną!

shake it up Aby wziąć udział w konkursie należy do końca maja zgłosić się na stronie internetowej www.ProjektPokolenie.pl – wypełnić kwestionariusz oraz załączyć krótki film prezentujący osobowość i umiejętności barmańskie kandydata. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze aż 150 osób, które będzie miało szansę doskonalenia swoich umiejętności podczas warsztatów barmańskich, które  odbędą się w pięciu miastach w Polsce: w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

 Esencją udanej zabawy są znakomite koktajle, więc daj się poznać i spraw, aby każda impreza była wyjątkowa. Masz szansę, aby inni odkryli uroki Twoich drinków. Matt Pomeroy – globalny ambasador Absolut Vodka, Eric Fossard – światowej sławy barman, twórca Cocktails Spirits w Paryżu oraz Maciej Starosolski – ambasador i ekspert wódek w Wyborowa SA. poprowadzą warsztaty oraz zasiądą w jury i wspólnie wyłonią zwycięzców konkursu.

SHAKE IT UP-jury

 Marka ABSOLUT nagrodzi pięciu najlepszych uczestników, którzy wyjadą do Londynu na tygodniowy staż. Mieszkając w luksusowym apartamencie wybrana piątka będzie doskonaliła swój warsztat miksologii w jednych z najlepszych londyńskich lokali. W czasie szkolenia zwycięzcy poznają życie nocne miasta „od kuchni”. Stojąc za barem najbardziej prestiżowych klubów, będą mieli okazję poznać tajniki  zawodu i nauczyć się przyrządzać najbardziej ekstrawaganckie koktajle świata.

Absolut zawsze stawiał na młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi. To oni tworzą ducha marki. Dlatego, aby ułatwić wschodzącym barmańskim talentom start w branży, zorganizowaliśmy konkurs SHAKE IT UP. Dzięki niemu każdy pasjonat miksologii będzie mógł nie tylko dowieźć swych umiejętności i zaistnieć w barmańskim świecie, ale również zyska szansę rozwoju dzięki szkoleniom z prawdziwymi mistrzami tego fachu – dodaje Michał Jaskulski, Senior Brand Manager Absolut Vodka.

PROJEKT POKOLENIE zrodził się z przekonania, że kreatywność oraz inspiracja są najważniejszymi wartościami marki Absolut. Skierowany jest on do młodych twórców bez względu na to, w jakiej dziedzinie działają. Każdy muzyk, fotograf czy beatboxer ma szansę zaistnieć. Projekt jest otwarty dla każdej pełnoletniej osoby, która czuje w sobie drzemiący talent, ćwiczy go każdego dnia, marząc o tym, aby być coraz lepszym.

Opracowano na podstawie informacji prasowej organizatora.

Komentarzy: 7 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− 3 = sześć