Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Battle For Flair – ‘Show Me What Ya Got!’ – II edycja

Dodane przez Luty 12, 2011 – 08:58Komentarzy: 1

Show Me What Ya Got! – II edycjaPrzygotujcie się na sztorm! Już 20 lutego, w Warszawskim klubie Karmel mieszczącym się przy ulicy Kredytowej 6, odbędzie się II Edycja konkursu Battle For Flair – ‘Show Me What Ya Got!’  I edycja tych zawodów barmańskich odbyła się 19.12.2010 roku. Po emocjonującej rozgrywce w konkursie zwyciężył niepokonany Marcin Cebula (Flair Factory). Na drugim miejscu uplasował się Maciej Chojara (Flair Factory), a trzecia pozycja przypadła Maciejowi Szymańskiemu. Niekwestionowany sukces tego wydarzenia, w postaci licznie zgromadzonej publiczności, zmotywował organizatorów do kontynuowania tego interesującego projektu. Let’s Flair!

Battle For Flair  to inicjatywa stworzona z poczucia misji promowania barmaństwa w Polsce, a w szczególności jego bardzo istotnej i niezwykle porywającej gałęzi jaką jest FLAIR. Flair to czysta walka z grawitacją. Barmani za pomocą butelek, shakerów, szkła czy owoców, kreują niesamowicie widowiskowy spektakl wykonując na swoich narzędziach efektowne ewolucje.

Pierwsza formuła konkursowa tego typu w Polsce już po raz drugi zawita do kultowego warszawskiego klubu. W niedzielny wieczór, bar w Karmelu ponownie przeobrazi się we flairowe pole bitwy, na którym zmierzy się ze sobą 10 zawodników. W pierwszej  rundzie uczestnicy stają naprzeciwko siebie w pojedynkach 1 na 1 i rywalizują w 45 sekundowych wyjściach, pokazując swoje najlepsze numery pod muzyczną improwizacje dj’a. Zwycięzcy walk otrzymają promocję do finału, w którym kolejno będą prezentować 5 minutowe układy. Zatem niech wygra najlepszy!

Battle For Flair oprócz tego, że oferuję niesamowite wrażenia związane z zawodami barmańskimi, to stanowi także niepowtarzalną imprezę gastronomiczną. Konkursy dla publiczności, liczne promocje obowiązujące na barze oraz kapitalna oprawa muzyczna sprawią, że 20 lutego klub Karmel zapłonie żywym ogniem. Za adapterami staną Dj Def i Dj Qube, którzy będą umiejętnie manipulować emocjami gości, którzy pojawią się na imprezie. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Kamil Caliński, manager klimatycznej kawiarni Cafe Colombia znajdującej się przy ul. Nowy Swiat 19.

Nie pozwólcie aby to wydarzenie przeszło Wam koło nosa!

Partnerzy i Sponsorzy: Klub Karmel; Wyborowa S.A.; APS Glass & Bar Supply; Alkoteka.pl; Cafe Colombia; Naopkoło.pl; BarMagazyn.pl.

Komentarzy: 1 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


osiem + 2 =