Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

Copenhagen Spirits and Cocktails

Dodane przez Styczeń 16, 2011 – 21:15Brak komentarzy

Copenhagen Spirits and Cocktails“Denmark’s first festival for everybody who enjoys cocktails”.

Pod takim właśnie hasłem odbędzie się w dniach 25-27 lutego impreza Copenhagen Spirits and Cocktails – duński festiwal koktajlowy skierowany zarówno do profesjonalistów jak i koktajlowych hobbystów-amatorów. Na trzy dni historyczne kopenhaskie Moltkes Palæ wypełni się wykładami, seminariami, prezentacjami nowości ze świata alkoholi i tastingami. Wszystkie wykłady i seminaria prowadzone będą w języku angielskim, a wystąpią min. Dale DeGroff, David Wondrich, Angus Winchester, Philip Duff. CSC, jak to zwykle przy tego typu imprezach bywa, towarzyszyć będzie również wiele imprez koktajlowych w najlepszych restauracjach i barach Kopenhagi. Całość brzmi bardzo obiecująco i odbywa się tuż za nasza granicą!

Po więcej informacji o imprezie odsyłam was na jej stronę – www.copenhagenspiritsandcocktails.dk.

R.C.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


6 × pięć =