Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

Maestro powraca!

Dodane przez Grudzień 27, 2010 – 20:57Komentarzy: 3

„The Maestro” Salvatore CalabreseStało się. Maestro powraca! Niedawne doniesienia Jacka potwierdził portal Imbibe.com . Jeden z największych światowych autorytetów miksologicznych „The Maestro” Salvatore Calabrese powraca na londyńską scenę barową w odrodzonym Playboy Club. Nowy przybytek mistrza  powstanie we współpracy z londyńską firmą projektową Jestico & Whiles i niestety tak jak reszta klubu będzie działać na zasadach „members-only”.

„Moja wizja to najbardziej ekskluzywny cocktail bar na świecie”. „Jestem bardzo podekscytowany współpracą z LCI (London Clubs International) oraz Playboy’em w tym przedsięwzięciu i jestem przekonany, że dzięki naszemu wspólnemu doświadczeniu i renomie, powstanie jeden z najlepszych barów brytyjskiej stolicy i świata”. – powiedział Salvatore. Playboy Club będzie zlokalizowany w dzielnicy Mayfair, a jego otwarcie  przewidziano na połowę przyszłego roku. W klubie powstanie również salon gier i restauracja. Oryginalny Playboy Club London powstał w 1966 r., a zamknął swoje podwoje prawie 30 lat temu.

Więcej o „The Maestro” Salvatore Calabrese znajdziecie tutaj.

Opracowano na podstawie tekstu z Imbibe.com; zdjęcie – Imbibe.com.

Komentarzy: 3 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


siedem × 6 =