Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Finał Żołądkowej Akademii Barmańskiej – podsumowanie.

Dodane przez Grudzień 18, 2010 – 20:16Brak komentarzy

III finałDziesięć zespołów z całej Polski, dziesięć choreografii i tylko trzy minuty, by pokazać komu należy się pierwsze  miejsce. Tak minął trzeci finał Żołądkowej Akademii Barmańskiej. Show odbyło się w warszawskim klubie Palladium, gdzie przyjechały 62 zespoły, które od rana walczyły o miejsca w wieczornym finale. Green Line, Red Mint i wiele koktajli własnych kompozycji zapełniło szklanki, zanim jurorzy, pod przewodnictwem Marcina Dąbka z Impresive Flair Bar podjęli decyzję czyja akrobacja barowa zasłużyła na miano najlepszej w tym roku. Oceniano między innymi takie elementy jak pouring test, speed czy working flair.

Do walki zawodników zagrzewali prowadzący III finał Dawid Typa i Patricia Kazadi. Żołądkowa Akademia Barmańska to pierwszy w Polsce projekt, który skierowany jest do dwuosobowych zespołów barmanów, którzy na co dzień pracują za barem. Eliminacje odbywały się w wielu miastach Polski, tak aby najlepsi pokazali co potrafią przed warszawską publicznością. Zwycięzcami trzeciej edycji Żołądkowej Akademii Barmańskiej zostali Arkadiusz Kuna i Patryk Kowalski zespół reprezentujący klub The Place z Lublina. Drugie miejsce zajęli Michał Kobylański i Igor Tecz z klubu Zła Kobieta w Sopocie, a trzecie przypadło teamowi w składzie Adam Baczkowski i Łukasz Smętkiewicz ze szczecińskiego Rockera. Po zawodach, gorąca atmosfera za barem udzieliła się całemu klubowi, gdzie goście bawili się do późnych godzin nocnych. Kolejny emocjonujący finał już za rok.

Więcej o konkursie na www.zoladkowagorzka.com.

Opracowano na podstawie informacji prasowej organizatorów.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


jeden × 7 =