Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

‚Show Me What Ya Got!’

Dodane przez Grudzień 16, 2010 – 22:29Brak komentarzy

Show me what ya got!‚Przygotujcie się na sztorm!’… Już 19 grudnia w Warszawskim klubie Karmel, znajdującym się na ulicy Kredytowej 6, odbędzie się I edycja ‚Battle For Flair’. 12 zawodników, 12 różnych styli, 12 fanatyków rywalizujących między sobą o tytuł najlepszego z najlepszych. Wydarzenie kulturalno – rozrywkowe zorganizowane z myślą o ludziach pracujących w gastronomii lub w jakiś sposób związanych z tą branżą. W niedzielną noc bar w Karmelu zamieni się w istne pole walki. Tej formuły zawodów jeszcze w naszym kraju nie było. Jesteście gotowi na sporą dawkę emocji? ‚Show Me What Ya Got!’

Tuż przed zawodami odbędzie się losowanie, w którym to, zawodnicy zostaną połączeni w pary. Stając naprzeciwko siebie w pojedynku 1vs1, w dość krótkim czasie będą zmuszeni do jak najlepszego sprzedania swoich umiejętności i tym samym pokonania swojego rywala. Utrudnieniem dla zawodników będzie to, że swoje numery, ewolucje i wszelkie manewry wykonywane na butelkach, będą zobowiązani wykonywać pod improwizację dj’ów. Będzie gorąco!

W I rundzie odbędzie się 6 pojedynków… W II już tylko 3… Następnie Wielki Finał… I to wszystko podczas jednej upojnej nocy…

Mimo że formuła zmusza do zaciętej rywalizacji, to konkurs będzie się odbywać w przyjacielskiej atmosferze. Wszystkich zawodników, którzy wystąpią podczas tej nocy łączy jedna ale jakże ważna rzecz. Szczera miłość do flairu!

Po części konkursowej odbędzie się gastroparty. Liczne promocję na barze, oraz niebanalna selekcja muzyczna przygotowana przez dwie czołowe i zarazem kultowe postacie polskiej sceny dj’skiej : Dj Def (W – wa) i Dj Qube (Wrocław), są wystarczającymi argumentami, które przemawiają za tym, że będzie to epicka impreza, która miejmy nadzieję potrwa do samego rana!

Nie pozwólcie, aby takie wydarzenie przeszło Wam koło nosa.

19 grudnia 2010; Klub Karmel / Kredytowa 6/ Warszawa; start: 22.00.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− jeden = 3