Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Bourbon i inne American Straight Whiskey.

Dodane przez Listopad 13, 2010 – 09:58Brak komentarzy

Tomasz FalkowskiMiło jest nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z autorską witryną uznanego eksperta od American Whiskey, Pana Tomasza Falkowskiego„Bourbon i inne American Straight Whiskey” (www.american-whiskey.cba.pl) . Oto jak Pan Tomasz przedstawia siebie i swój projekt:

‚Jestem miłośnikiem whisky amerykańskiej, w tym szczególnie Bourbon Whiskey. Bourbon przed kilkunastu laty stał się moją prawdziwą pasją. Odkrywanie tajemnic „distingtive spirit of United States” wypełnia mi od tamtej pory większość mojego wolnego czasu. Bourbon stał się też przyczynkiem do poszerzenia kręgu mojego zainteresowania o inne gatunki whiskey amerykańskiej, w tym przede wszystkim gatunki Straight. Ponieważ American Straight Whiskey, na czele z królem Bourbonem, w popularności wśród polskich konsumentów wciąż przegrywa z whisky single malt, postanowiłem wszystkim zainteresowanym przybliżyć nieco ten gatunek wody życia i przy okazji obalić kilka mitów z nim związanych. Ponadto moim celem, obok powyższych, jest również przyczynienie się choć w niewielkim stopniu do podniesienia świadomości i kultury spożywania alkoholu.

Od pewnego czasu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w kwestii American Whiskey także z przedstawicielami branży alkoholowej i gastronomicznej oraz z czytelnikami pism branżowych, poświęconych alkoholom. Moje artykuły można przeczytać w archiwalnych już (niestety) wydaniach pisma „Świat Alkoholi” oraz w bieżących numerach pisma „Rynki Alkoholowe”.

Oprócz lektury moich tekstów można mnie również usłyszeć na różnych zjazdach, sympozjach i spotkaniach, poświęconych tematyce alkoholowej i gastronomicznej, takich jak chociażby międzynarodowe Bar Symposium Warsaw, na którym ostatnio prowadziłem wykład pt. Z dziejów Amerykańskiej Whiskey.’

Zapraszamy wszystkich na łamy „Bourbon i inne American Straight Whiskey”, a sobie życzymy owocnej współpracy.

Z barmańskim pozdrowieniem,

Redakcja.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


1 + = osiem