Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

UK Rumfest 2010.

Dodane przez Październik 16, 2010 – 13:45Brak komentarzy

UK RumfestDziś i jutro – 16 i 17-ego października 2010 roku, odbywa się w hali Kensington Olympia 2 w Londynie (na brak imprez tematycznych nie można tam w tym roku narzekać!) UK Rumfest, czyli festiwal na cześć rumu. Podczas tego jesiennego weekendu, goście festiwalu przeniosą się  w tropikalne klimaty racząc się najwspanialszymi i najrzadszymi gatunkami rumów „od Antigui po Barbados, od Mauritiusa po Wenezuelę”. Uczestnicy festiwalu będą mieli także okazję spotkać się i porozmawiać o tym fascynującym trunku z przedstawicielami producentów, Master Blenderami, oraz światowej sławy miksologami podczas wielu seminariów, które odbędą się w ramach tej imprezy.

Więcej o UK Rumfest na rumfest.co.uk.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


dwa + = 10