Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

Alkoteka w Baroque z Jameson.

Dodane przez Październik 1, 2010 – 21:38Brak komentarzy

W najbliższy wtorek, 5-ego października macie jedną z nielicznych okazji, by uczestniczyć w niepowtarzalnych  prezentacjach przeprowadzanych w centrum edukacji Jamesona – w Jameson Bus, do którego wstęp będzie możliwy tylko i wyłącznie przez Baroque Restaurant & Cocktail Bar w Krakowie. Wysłuchacie niezwykłej historii marki Jameson, weźmiecie udział w tastingu oraz poznacie tajniki produkcji tego niezwykłego trunku. Czekają na Was: welcome drink na Jamesowie, konkurs barmański, konkurs filmowy, specjalne menu potraw z dodatkiem Jamesona, możliwość wylosowania VIP zaproszenia na szkolenie w Jameson Bus.

05.10.2010, Baroque Restaurant & Cocktail Bar, ul. Św. Jana 16, Kraków. Start o godz. 19:00.

Pamiętajcie, pijcie odpowiedzialnie!

Alkoteka w Baroque z Jamesonem

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


+ 2 = siedem