Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

IFL 2010 – ostatnie rozgrywki eliminacyjne, Kraków, 23 i 24 września 2010.

Dodane przez Wrzesień 9, 2010 – 19:20Brak komentarzy

IFL_logoPrzed nami ostatnia już w tym roku runda eliminacyjna Niezależnej Ligi Barmańskiej,  rozgrywanej pod patronatem marek: Martini Polska, Schweppes, Red Bull i Carlsberg. Jedyne w Polsce, międzynarodowe, ligowe zawody dla barmanów zaliczane do Pucharu Świata Grand Slam federacji World Flair Association (WFA) w dniach 23 i 24 września zawitają do Krakowa, gdzie wyłonieni zostaną finaliści grudniowego IFL Grand Final.

Kategoria „Junior” rozegrana zostanie w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów, natomiast rozgrywki w kategorii „Open” odbędą się w podobnie jak w roku ubiegłym, w klubie Frantic, przy ulicy Szewskiej 5.

Wstęp na krakowskie rozgrywki IFL jest wolny dla osób pełnoletnich. Finał kategorii „Open” odbędzie się w dniu 24 września o godz. 21.00.

IFL GRAND FINAL odbędzie się 3-4 grudnia 2010r.w Warszawie. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie http://www.ifl.com.pl/.

Opracowano na podstawie informacji prasowej organizatorów.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


6 + siedem =