Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Konkurs „z historii miksologii”- do wygrania wejściówki na Bar Symposium! – Rozstrzygnięty!

Dodane przez Wrzesień 3, 2010 – 21:55Komentarzy: 8

The ProfessorW związku ze zbliżającą się imprezą Bar Symposium (bezdyskusyjne ‘must be’ dla fanów miksologii i kultury barowej), która odbędzie się 13-14 września w zabytkowych budynkach Warszawskiej Fabryki Wódek Koneser, mamy dla Was 3 podwójne wejściówki na to wydarzenie i 2 pytania konkursowe „z historii miksologii”:

1. Jak nazywa się jeden z „ojców” sztuki barmańskiej przedstawiony na rycinie po prawej stronie…

2. …i jak nazywa się drink, który przygotowuje?

 Odpowiedzi z hasłem „Konkurs” w temacie wiadomości prosimy przesyłać za pomocą zamieszczonego tutaj formularza.

O przyznaniu nagród zadecyduje kolejność nadesłanych wiadomości.

 Bar Symposium Warszawa, 13-14 września 2010, centrum kultury w byłej fabryce wódek „Koneser”, ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa, www.barsymposium.pl.

Pełny program imprezy: http://www.barsymposium.pl/pl/page/1,program

 Wieczór poprzedzający rozpoczęcie Bar Symposium to świetna okazją żeby zapoznać się z uczestnikami oraz prelegentami. Zapraszamy wszystkich na Aperitif do Paparazzi The Original Cafe Bar na ul. Mazowieckiej 12 od godz. 20:00, gdzie będziecie mogli skosztować wyśmienitych koktajli w promocyjnych cenach oraz miło spędzić wieczór (wstęp na hasło: Bar Symposium).

 A po dwóch dniach pełnych prelekcji oraz zwiedzania stoisk na pewno każdemu przyda się chwila odpoczynku i relaksu. Zapraszamy wszystkich uczestników oraz przyjaciół na Digestif – oficjalne zamknięcie Bar Symposium, które odbędzie się w Iguana Lounge przy ul. Zajączkowskiej 11 od 21:00. Będzie to świetna okazja żeby porozmawiać, podzielić się wrażeniami o BSW oraz skosztować wyśmienitych drinków w promocyjnych cenach (wstęp na hasło: Bar Symposium).

 Do zobaczenia na Bar Symposium!

 Źródło zdjęcia – „The Savoy Cocktail Book”.

Komentarzy: 8 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


6 + trzy =