Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

60 lat Żołądkowej Gorzkiej.

Dodane przez Sierpień 26, 2010 – 07:51Brak komentarzy

WZG_TRADYCYJNAŻołądkowa Gorzka skończyła 60 lat. Na tę okoliczność producent – Stock Polska z myślą o konsumentach, którzy zechcieliby podzielić się wspomnieniami o tym znanym trunku i złożyć życzenia jubilatce, przygotował specjalną stronę internetową www.wzg60lat.pl. W ręce internautów oddał ją w sierpniu. Za kreację odpowiada białostocka agencja Infinity Group. Do życzeń może dołączyć się każda pełnoletnia osoba. Wpisu można dokonać samodzielnie po zalogowaniu się na stronę. Wszystkie pozostawione tam wpisy wezmą udział w konkursie. 300 najciekawszych i najzabawniejszych życzeń zostanie nagrodzone koszulkami barmańskimi i shakerami. Nagrodę może otrzymać autor życzeń oraz wyznaczona przez niego dowolna osoba.

Dołączamy się do życzeń dla ŻG.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych producenta.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− jeden = 5