Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Poznaj prelegentów Bar Symposium.

Dodane przez Sierpień 16, 2010 – 11:14Brak komentarzy

BarSymposium.pl13-14 września na scenie Bar Symposium wykłady i warsztaty poprowadzą tuzy europejskiego barmaństwa. Organizator imprezy już dziś przybliża sylwetki prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i  doświadczeniami zdobywanymi przez lata pracy w gastronomii. Na stronie http://www.barsymposium.pl/ można znaleźć odpowiedzi na 5 pytań zadanych gościom Bar Symposium. Co tydzień prezentowane będą sylwetki kolejnych prelegentów.

Życzymy ciekawej lektury.

Do zobaczenia na Bar Symposium.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


dwa + = 11