Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Whisky Ballantine’s Finest z nową elektroluminescencyjną etykietą.

Dodane przez Sierpień 11, 2010 – 19:28Komentarzy: 1

Butelka Ballantine_s_ON_TRADEMarka Ballantine’s wprowadza do polskich klubów i barów butelkę whisky z zasilaną bateryjnie elektroluminescencyjną etykietą. Butelkę z etykietą wrażliwą na dźwięk będzie można zobaczyć wyłącznie w ściśle wyselekcjonowanych nocnych klubach, barach i pubach. Finest zaprezentuje się tam w granatowej butelce z niebieskim korektorem graficznym, który dzięki elektroluminescencyjnej technologii świeci w ciemności. Graficzny korektor posiada ciemny spray i niebieskie powlekane formy, które zapalają się w odpowiedzi na tony jakie przez nie przechodzą. Etykieta posiada wbudowane czujniki oraz światła LED i OLED, które sprawiają wrażenie poruszania się equalizera w rytm muzyki. Whisky Ballantine’s Finest z elektroluminescencyjną etykietą nie będzie dostępna w sprzedaży detalicznej.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych producenta.

Komentarzy: 1 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


pięć × 5 =