Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

„72 Transformacje”, czyli orientalny Absolut.

Dodane przez Lipiec 24, 2010 – 13:21Brak komentarzy

ABSOLUT_Dragon_bottle_lipiec 2010Chiny to kraj, który fascynuje i urzeka ludzi na całym świecie. Jego wielowiekowa historia, tradycja, kultura i charakterystyczny, rozpoznawalny design sprawiają, że sztuka chińska także dziś inspiruje wielu artystów. Nowa limitowana edycja Absolut Vodka nosi nazwę „Absolut 72 Transformacje” (Absolut 72 Transformations). Przygotowano i zaprezentowano ją po raz pierwszy w szwedzkim pawilonie na Expo w Shanghaiu. Etykieta została zaprojektowana w Chinach, we współpracy z 29-letnim pop artystą  Gao Yu, który w efektowny sposób potrafił połączyć ducha starożytnej chińskiej kultury ze współczesnym pop artem.  Nowa etykieta Absoluta przedstawia rysunkowy portret Sun Wukonga znanego również jako Małpi Król (Monkey King), który jest jednym z bohaterów XVI-wiecznej opowieści “Podróż na Zachód” – jednej z czterech wielkich klasycznych powieści chińskich. Ta wyjątkowa edycja butelek planowana jest na 350 tyś. sztuk, będzie dostępna w sprzedaży do sierpnia, ale jedynie na rynku chińskim.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych producenta.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− 2 = jeden