Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

Tales of the Cocktail, Nowy Orlean, 21-25 lipca 2010.

Dodane przez Lipiec 15, 2010 – 21:23Brak komentarzy

Tales of the CocktailW dniach 21-25 lipca odbędzie się Tales of the Cocktail – międzynarodowej sławy festiwal kultury koktajlowo-kulinarnej, który co roku gości w Nowym Orleanie. Tales of the Cocktail gromadzi najzdolniejszych miksologów, autorów książek o tematyce miksologicznej i kulinarnej, barmanów, sławnych szefów kuchni i inne branżowe autorytety z całego świata. Jest to pięć dni poświęconych wszystkiemu co związane z historią i kunsztem tworzenia drinków. Festiwalowi towarzyszy seria najróżniejszych pokazów, degustacji, konkursów i wykładów, która w tym roku zapowiada się nadzwyczaj atrakcyjnie.

Więcej informacji na temat Tales of the Cocktail znajdziecie na stronie festiwalu http://www.talesofthecocktail.com/.

This summer, New Orleans is “Where Spirits Live”.

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


dwa × = 2