Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

„Chivas – Game of Brothers” – kolejny wieczór koktajlowy z serii „Alkoteka w Paparazzi”.

Dodane przez Czerwiec 4, 2010 – 00:24Brak komentarzy

“Chivas – Game of Brothers” to hasło kolejnego wieczoru koktajlowego z serii „Alkoteka w Paparazzi”, który odbędzie się w poniedziałek 14.06.2010. Tym razem impreza w warszawskim Paparazzi The Original Cafe Bar (ul. Mazowiecka 12) poświęcona będzie legendarnej whisky Chivas Regal.

Przyjdź i zaproś swoich znajomych na wieczór współczesnych gentelmen’ów, na którym poznasz tajniki produkcji tej wyjątkowej whisky, weźmiesz udział w tastingu prowadzonym przez ambasadora marki oraz będziesz miał okazję nauczyć się grać w turniejowego pokera. Specjalnie na ten wieczór skomponowane zostało wyjątkowe menu składające się z klasycznych koktajli na bazie Chivas Regal oraz szkockich potraw. Start o godz. 20:00. Rezerwacje – warszawa@paparazzi.com.pl lub tel. 22 828 42 19. Do zobaczenia!

zaproszenie_ALKOTEKA

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


dziewięć + 2 =