Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

ALKOTEKA w Baroque w Krakowie.

Dodane przez Maj 23, 2010 – 20:43Brak komentarzy

Do wszystkich Krakusów i tych, którzy zawitają jutro (24.05) do miasta Kraka – serdecznie zapraszamy na pierwszy wieczór z cyklu ALKOTEKA w Baroque na ul. Św. Jana 16 w Krakowie. Impreza poświęcona będzie marce Absolut Vodka – międzynarodowej ikonie na rynku światowych alkoholi. Partnerami wieczoru są: Wyborowa S.A., Alkoteka.pl, MSBiS, Lounge Magazyn, OpenBar.pl oraz BarMagazyn.pl. Poniżej oficjalna ulotka.Alkoteka w Baroque w Krakowie

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


× siedem = 21