Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

10 złoty medal z rzędu dla Luksusowej.

Dodane przez Maj 21, 2010 – 22:57Komentarzy: 2

GRAND GOLD QUALITY AWARDWódka Luksusowa zdobyła 10 złoty medal z rzędu w prestiżowym międzynarodowym konkursie jakości Monde Selection w Brukseli. Z okazji tego zwycięstwa jury uhonorowało ją wyjątkowym wyróżnieniem ‘The Crystal Prestige Trophy’, przyznawanym przez kapitułę konkursu markom i firmom, które przez 10 kolejnych lat otrzymywały złoty, srebrny lub brązowy medal w swojej kategorii. Luksusowa co rok sięgała po złoto.

Instytut Jakości Monde Selection jest najstarszą na świecie (działa od 1961 roku) organizacją badającą jakość produktów żywnościowych z całego świata w certyfikowanych Luksusowalaboratoriach. Nadrzędnym kryterium decydującym o opinii o produkcie w poszczególnych kategoriach (m.in. wybory spirytusowe i likiery, produkty spożywcze) jest „jakość smaku”. Wszystkie zgłoszone wyroby poddawane są w ramach konkursu szczegółowym badaniom laboratoryjnym i organoleptycznym przez komisję ekspertów. Badania przeprowadzają laboratoria i firmy badawcze: BRUCEFO (Research Center for the Food Industries), INSTITUT MEURICE (Institute for the Fermenting and Brewery Industries Research & Development dept.) oraz EUROFOOD (Specialized Consultants for the Consultants S.A. Food Industries and Food Safety).

Nagrody Instytutu Jakości Monde Selection wręczane są laureatom podczas międzynarodowej gali, która odbywa za każdym razem w innym mieście europejskim. W tym roku oficjalne wręczenie statuetek odbędzie się we Frankfurcie, 30 – 31 maja.

(opracowane na podstawie informacji prasowej producenta)

Komentarzy: 2 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


− 2 = siedem