Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy, Zajawki

Międzynarodowe Targi Alkoholi „Wine & Spirits”.

Dodane przez Maj 6, 2010 – 16:12Komentarzy: 2

W&SW dniach 26 i 27 maja 2010, w Centrum MT Polska w Warszawie odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Alkoholi Wine & Spirits.  Oto co sami organizatorzy piszą o tym zbliżającym się wydarzeniu:

„Dla producentów, dystrybutorów oraz importerów alkoholi udział w targach to wyjątkowa okazja zaprezentowania swojej oferty zarówno przedstawicielom sieci specjalistycznych sklepów i delikatesów oraz odbiorcom hurtowym, jak też możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w sektorze HoReCa, czy też poznania jak prezentowane produkty oceniają koneserzy i odbiorcy końcowi.

Dla menedżerów oraz właścicieli sklepów, hurtowni, restauracji oraz barów targi to nie tylko możliwość porównania oferowanych na rynku produktów oraz przeprowadzenia negocjacji bezpośrednio z producentem, ale także okazja do zapoznania się z nowościami oraz zdobycia praktycznej wiedzy o prezentowanych gatunkach i markach napojów alkoholowych.

Dla miłośników alkoholi targi Wine & Spirits to przede wszystkim możliwość poznania nowych smaków oraz uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach oraz degustacjach napojów wywodzących się z różnych zakątków świata.

Dodatkowo ekspozycja targów będzie wzbogacona o ofertę produktów uzupełniających, takich jak wody mineralne, cygara, czy też specjały kulinarne, jak również ofertę sprzętu, akcesoriów oraz szkła do win i alkoholi, elementy wyposażenia baru i piwnicy win, opakowania, usługi przewozu alkoholi oraz enoturystykę.

W ramach targów planowany jest cykl spotkań branżowych poświęconych m.in. trendom i prognozom dla polskiego rynku alkoholi, sposobom na zwiększenie sprzedaży, a także mieszaniu drinków oraz tworzeniu menu napojów alkoholowych. Dla osób, które chciałyby dowiedzieć się podstawowych informacji na temat produkcji, pochodzenia oraz degustacji, przewidziany został kurs wiedzy o winie.”

Więcej informacji o targach Wine & Spirits znajdziecie na www.wineandspirits.pl.

Komentarzy: 2 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


cztery + = 11