Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Dzieje się!, Newsy

World Cocktail Week (6-12.05) by Polish Mixologists.

Dodane przez Maj 4, 2010 – 12:45Komentarzy: 2

Paparazzi, Alkoteka i Locostacja zapraszają na „World Cocktail Week 6-12.05 by Polish Mixologists” – wydarzenie, które jest częścią obchodów światowego tygodnia koktajlu.

W tym roku obchody World Cocktail Week przypadają od 6 do 13 maja (data ta nawiązuje do pierwszego udokumentowanego opisu koktajlu, który znalazł się w 1806 roku w “The Balance and Columbian Repository”). W tych właśnie dniach, w warszawskim Paparazzi The Original Cafe Bar mieszczącym się przy ul. Mazowieckiej 12, odbędzie się wystawa zabytkowych shakerów, syfonów i szkła. Otwarcie wystawy zaplanowane jest na godzinę 20.00. W trakcie imprezy będzie można zamówić klasyki koktajlowe przygotowane przez Polskich Miksologów.

12 mają odbędzie się impreza zamykająca obchody World Cocktail Week z Polskimi Miksologami.

WCW_2010

Komentarzy: 2 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


dwa + = 10