Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Newsy

Nowy członek zespołu BarMagazyn.pl.

Dodane przez Kwiecień 19, 2010 – 10:29Brak komentarzy

Jacek WojdyłoMiło jest nam poinformować, że do zespołu tworzącego BarMagazyn.pl dołączył jako współtwórca serwisu, Jacek Wojdyło. Oto co pisze sam o sobie:

Niemal od dekady, tyle, że za innymi londyńskimi barami mieszam ludzi (a przy okazji również drinki) również ja – Jacek Wojdyło. To co zaczęło się dla mnie jako przygoda i sposób na wyrywanie panienek szybko przekształciło się w pasję mojego życia i dziś bogatszy o prawie 10 lat doświadczeń nie wyobrażam sobie swojej przyszłości bez shakera czy kolejnego martini.

Czekamy z niecierpliwością na pierwsze teksty Jacka.

Z barmańskim pozdrowieniem,

Rafał Ciesielski, Paweł Zaręba

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


8 × = siedemdziesiąt dwa