Zaloguj się | Posty (RSS) | Komentarze (RSS)
Home » Zajawki

„Dobre klimaty”.

Dodane przez Luty 22, 2010 – 15:22Komentarzy: 14

Dobre klimatyJak wszyscy wiemy, o dobry lokal w naszym kraju, ciągle dość trudno. Jako że do najlepszych miejsc zazwyczaj trafiamy z polecenia, rozpoczynamy akcję „dobre klimaty”. Napiszcie w komentarzach do tego postu lub zakładce „Discussions” na naszej stronie facebookowej o godnych polecenia lokalach w miastach, które znacie.

Gdzie warto pójść aby dobrze bawić się do białego rana, gdzie spokojnie posiedzieć i porozmawiać przy dobrym drinie lub kawie, gdzie dobrze zjeść, a gdzie iść na wspólnie oglądanie relacji z „Małysza”?

Link do dyskusji na Facebook znajdziecie tutaj.

Komentarzy: 14 »

Dodaj komentarz!

Możesz śledzić odpowiedzi dla tego wpisu przez Kanał RSS .Możesz zostawić odpowiedź, lub dodać trackback ze swojej strony.

Dbaj o styl wypowiedzi. Trzymaj sie tematu. Nie spamuj.

*pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny. Dozwolony HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentarze są moderowane. Spamowanie komentarzy (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) może spowodować zablokowanie IP komentującego.

Aby dołączyć zdjęcie lub grafikę do swoich komentarzy, zarejestruj się na stronie Gravatar
(twój Gravatar jest obrazkiem, który podąża za Tobą od strony do strony, pojawiając się przy Twoim podpisie, kiedy na przykład komentujesz lub publikujesz wpis).


2 × = sześć